BYD Seal vs BMW i4
Met 570 en 590 km WLTP-bereik liggen de BYD Seal RWD en de BMW i4 eDrive40 in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de BYD Seal RWD (sedan, 2023) en de BMW i4 eDrive40 (sedan, 2022) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | BYD Seal RWD | BMW i4 eDrive40 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 82,5 kWh | 81 kWh |
| WLTP-bereik | 570 km | 590 km |
| Verbruik (berekend) | 14,5 kWh/100 km | 13,7 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 150 kW | 205 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 37 min | ± 27 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 161 km | ± 231 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,05 | € 3,84 |
| Aandrijving | RWD | RWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de BMW i4 eDrive40 voor: 590 versus 570 km, oftewel 20 km (zo'n 4%) verschil.
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de BMW i4 eDrive40: 26,8 tegenover 37,3 minuten — een verschil van 10,5 minuten (±28%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de BYD Seal RWD zo'n 161 km bij en bij de BMW i4 eDrive40 ongeveer 231 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de BMW i4 eDrive40 voor: 13,7 versus 14,5 kWh/100 km, oftewel 0,7 kWh/100 km (zo'n 5%) verschil. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 31,28.
Alleen de BYD Seal RWD heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de BMW i4 eDrive40 de meeste punten. Wie de BYD Seal RWD overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: BYD Seal RWD en BMW i4 eDrive40.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de BYD Seal RWD of de BMW i4 eDrive40?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de BYD Seal RWD indicatief ±37 minuten en bij de BMW i4 eDrive40 ±27 minuten (piek 150 vs 205 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de BYD Seal RWD haalt 570 km WLTP, de BMW i4 eDrive40 590 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BYD Seal RWD ongeveer € 4,05 en met de BMW i4 eDrive40 ongeveer € 3,84, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van BYD Seal en BMW i4?
De 150- en 205-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±37 en ±27 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.