BMW iX1 vs MG S5 EV
BMW iX1 eDrive20 of MG S5 EV 64 kWh: op papier 475 en 480 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
In deze datavergelijking leggen we de BMW iX1 eDrive20 (compacte SUV, 2024) naast de MG S5 EV 64 kWh (compacte SUV, 2025): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | BMW iX1 eDrive20 | MG S5 EV 64 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 65 kWh | 62 kWh |
| WLTP-bereik | 475 km | 480 km |
| Verbruik (berekend) | 13,7 kWh/100 km | 12,9 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 130 kW | 139 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 34 min | ± 30 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 147 km | ± 167 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,83 | € 3,62 |
| Aandrijving | FWD | RWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de MG S5 EV 64 kWh aan het langste eind met 480 om 475 km; dat scheelt 5 km, ruwweg 1%.
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de MG S5 EV 64 kWh beter met 30,2 tegen 33,9 minuten — 3,7 minuten ofwel ±11% uit elkaar. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de BMW iX1 eDrive20 zo'n 147 km bij en bij de MG S5 EV 64 kWh ongeveer 167 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de MG S5 EV 64 kWh: 12,9 tegenover 13,7 kWh/100 km — een verschil van 0,8 kWh/100 km (±6%). Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 32,24 verschil.
Alleen de MG S5 EV 64 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de MG S5 EV 64 kWh als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de BMW iX1 eDrive20 niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: BMW iX1 eDrive20 en MG S5 EV 64 kWh.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de BMW iX1 eDrive20 of de MG S5 EV 64 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de BMW iX1 eDrive20 indicatief ±34 minuten en bij de MG S5 EV 64 kWh ±30 minuten (piek 130 vs 139 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de BMW iX1 en de MG S5 EV?
Volgens de WLTP-opgave 475 km tegenover 480 km — een verschil van 5 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BMW iX1 eDrive20 ongeveer € 3,83 en met de MG S5 EV 64 kWh ongeveer € 3,62, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van BMW iX1 en MG S5 EV?
De 130- en 139-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±34 en ±30 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.