BMW iX1 vs Hyundai Ioniq 5
De BMW iX1 eDrive20 en de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD zitten qua bereik dicht bij elkaar (475 vs 507 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de BMW iX1 eDrive20 (compacte SUV, 2024) en de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD (middelgrote SUV, 2023) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | BMW iX1 eDrive20 | Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 65 kWh | 77,4 kWh |
| WLTP-bereik | 475 km | 507 km |
| Verbruik (berekend) | 13,7 kWh/100 km | 15,3 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 130 kW | 235 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 34 min | ± 22 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 147 km | ± 239 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,83 | € 4,27 |
| Aandrijving | FWD | RWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD aan het langste eind met 507 om 475 km; dat scheelt 32 km, ruwweg 7%.
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD beter met 22,3 tegen 33,9 minuten — 11,6 minuten ofwel ±34% uit elkaar. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±147 km (bij de BMW iX1 eDrive20) tegenover ±239 km (bij de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de BMW iX1 eDrive20 beter met 13,7 tegen 15,3 kWh/100 km — 1,6 kWh/100 km ofwel ±10% uit elkaar. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 66,45.
Alleen de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De BMW iX1 eDrive20 kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: BMW iX1 eDrive20 en Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de BMW iX1 eDrive20 of de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de BMW iX1 eDrive20 indicatief ±34 minuten en bij de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD ±22 minuten (piek 130 vs 235 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de BMW iX1 en de Hyundai Ioniq 5?
Volgens de WLTP-opgave 475 km tegenover 507 km — een verschil van 32 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BMW iX1 eDrive20 ongeveer € 3,83 en met de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD ongeveer € 4,27, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 65 kWh over 475 km voor de BMW iX1 eDrive20, 77,4 kWh over 507 km voor de Hyundai Ioniq 5 77 kWh RWD. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.