BMW iX vs BMW iX1
BMW iX xDrive40 of BMW iX1 xDrive30: op papier 425 en 440 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de BMW iX xDrive40 (grote SUV, 2021) en de BMW iX1 xDrive30 (compacte SUV, 2023) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | BMW iX xDrive40 | BMW iX1 xDrive30 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 71 kWh | 65 kWh |
| WLTP-bereik | 425 km | 440 km |
| Verbruik (berekend) | 16,7 kWh/100 km | 14,8 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 150 kW | 130 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 32 min | ± 34 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 139 km | ± 136 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,68 | € 4,14 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de BMW iX1 xDrive30 voor: 440 versus 425 km, oftewel 15 km (zo'n 4%) verschil.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de BMW iX xDrive40 voor: 32,1 versus 33,9 minuten, oftewel 1,8 minuten (zo'n 5%) verschil. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±139 km (bij de BMW iX xDrive40) tegenover ±136 km (bij de BMW iX1 xDrive30) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de BMW iX1 xDrive30 beter met 14,8 tegen 16,7 kWh/100 km — 1,9 kWh/100 km ofwel ±12% uit elkaar. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 81,19.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de BMW iX1 xDrive30 er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De BMW iX xDrive40 kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: BMW iX xDrive40 en BMW iX1 xDrive30.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de BMW iX xDrive40 of de BMW iX1 xDrive30?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de BMW iX xDrive40 indicatief ±32 minuten en bij de BMW iX1 xDrive30 ±34 minuten (piek 150 vs 130 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de BMW iX xDrive40 haalt 425 km WLTP, de BMW iX1 xDrive30 440 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BMW iX xDrive40 ongeveer € 4,68 en met de BMW iX1 xDrive30 ongeveer € 4,14, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 71 kWh over 425 km voor de BMW iX xDrive40, 65 kWh over 440 km voor de BMW iX1 xDrive30. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.