BMW i5 vs Peugeot e-3008
Met 516 en 527 km WLTP-bereik liggen de BMW i5 M60 xDrive en de Peugeot e-3008 73 kWh in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
In deze datavergelijking leggen we de BMW i5 M60 xDrive (sedan, 2023) naast de Peugeot e-3008 73 kWh (middelgrote SUV, 2024): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | BMW i5 M60 xDrive | Peugeot e-3008 73 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 81 kWh | 73 kWh |
| WLTP-bereik | 516 km | 527 km |
| Verbruik (berekend) | 15,7 kWh/100 km | 13,9 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 205 kW | 160 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 27 min | ± 31 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 202 km | ± 179 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,40 | € 3,88 |
| Aandrijving | AWD | FWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Peugeot e-3008 73 kWh: 527 tegenover 516 km — een verschil van 11 km (±2%).
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de BMW i5 M60 xDrive voor: 26,8 versus 30,9 minuten, oftewel 4,1 minuten (zo'n 13%) verschil. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±202 km (bij de BMW i5 M60 xDrive) tegenover ±179 km (bij de Peugeot e-3008 73 kWh) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Peugeot e-3008 73 kWh voor: 13,9 versus 15,7 kWh/100 km, oftewel 1,8 kWh/100 km (zo'n 12%) verschil. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 77,52.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de Peugeot e-3008 73 kWh als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de BMW i5 M60 xDrive niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: BMW i5 M60 xDrive en Peugeot e-3008 73 kWh.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de BMW i5 M60 xDrive of de Peugeot e-3008 73 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de BMW i5 M60 xDrive indicatief ±27 minuten en bij de Peugeot e-3008 73 kWh ±31 minuten (piek 205 vs 160 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de BMW i5 M60 xDrive haalt 516 km WLTP, de Peugeot e-3008 73 kWh 527 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BMW i5 M60 xDrive ongeveer € 4,40 en met de Peugeot e-3008 73 kWh ongeveer € 3,88, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.