BMW i4 vs Kia EV6
Met 521 en 528 km WLTP-bereik liggen de BMW i4 M50 en de Kia EV6 77 kWh RWD in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Wie twijfelt tussen de BMW i4 M50 (sedan, 2022) en de Kia EV6 77 kWh RWD (middelgrote SUV, 2024) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | BMW i4 M50 | Kia EV6 77 kWh RWD |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 81 kWh | 77,4 kWh |
| WLTP-bereik | 521 km | 528 km |
| Verbruik (berekend) | 15,5 kWh/100 km | 14,7 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 205 kW | 240 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 27 min | ± 22 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 204 km | ± 254 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,35 | € 4,10 |
| Aandrijving | AWD | RWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Kia EV6 77 kWh RWD aan het langste eind met 528 om 521 km; dat scheelt 7 km, ruwweg 1%.
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de Kia EV6 77 kWh RWD aan het langste eind met 21,8 om 26,8 minuten; dat scheelt 4,9 minuten, ruwweg 18%. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de BMW i4 M50 zo'n 204 km bij en bij de Kia EV6 77 kWh RWD ongeveer 254 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de Kia EV6 77 kWh RWD aan het langste eind met 14,7 om 15,5 kWh/100 km; dat scheelt 0,9 kWh/100 km, ruwweg 6%. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 37,29 verschil.
Alleen de Kia EV6 77 kWh RWD heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Op de drie kernpunten van laden en rijden — bereik, snellaadtijd en verbruik — pakt de Kia EV6 77 kWh RWD de meeste punten. Wie de BMW i4 M50 overweegt om prijs, ruimte of uitrusting, heeft daar alsnog goede redenen voor; die wegen wij hier bewust niet mee. Verder lezen: BMW i4 M50 en Kia EV6 77 kWh RWD.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de BMW i4 M50 of de Kia EV6 77 kWh RWD?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de BMW i4 M50 indicatief ±27 minuten en bij de Kia EV6 77 kWh RWD ±22 minuten (piek 205 vs 240 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de BMW i4 en de Kia EV6?
Volgens de WLTP-opgave 521 km tegenover 528 km — een verschil van 7 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BMW i4 M50 ongeveer € 4,35 en met de Kia EV6 77 kWh RWD ongeveer € 4,10, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 81 kWh over 521 km voor de BMW i4 M50, 77,4 kWh over 528 km voor de Kia EV6 77 kWh RWD. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.