Alfa Romeo Junior vs Citroën ë-C4
De Alfa Romeo Junior Elettrica en de Citroën ë-C4 54 kWh zitten qua bereik dicht bij elkaar (410 vs 415 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Alfa Romeo Junior Elettrica (compacte SUV, 2024) en de Citroën ë-C4 54 kWh (hatchback, 2023) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Alfa Romeo Junior Elettrica | Citroën ë-C4 54 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 51 kWh | 48,1 kWh |
| WLTP-bereik | 410 km | 415 km |
| Verbruik (berekend) | 12,4 kWh/100 km | 11,6 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 100 kW | 100 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 35 min | ± 33 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 125 km | ± 134 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,48 | € 3,25 |
| Aandrijving | FWD | FWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
WLTP-bereik: hier scoort de Citroën ë-C4 54 kWh beter met 415 tegen 410 km — 5 km ofwel ±1% uit elkaar.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Citroën ë-C4 54 kWh voor: 32,6 versus 34,5 minuten, oftewel 2 minuten (zo'n 6%) verschil. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Alfa Romeo Junior Elettrica zo'n 125 km bij en bij de Citroën ë-C4 54 kWh ongeveer 134 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de Citroën ë-C4 54 kWh aan het langste eind met 11,6 om 12,4 kWh/100 km; dat scheelt 0,8 kWh/100 km, ruwweg 7%. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 35,64 verschil.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de Citroën ë-C4 54 kWh als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de Alfa Romeo Junior Elettrica niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: Alfa Romeo Junior Elettrica en Citroën ë-C4 54 kWh.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Alfa Romeo Junior Elettrica of de Citroën ë-C4 54 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Alfa Romeo Junior Elettrica indicatief ±35 minuten en bij de Citroën ë-C4 54 kWh ±33 minuten (piek 100 vs 100 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Alfa Romeo Junior en de Citroën ë-C4?
Volgens de WLTP-opgave 410 km tegenover 415 km — een verschil van 5 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Alfa Romeo Junior Elettrica ongeveer € 3,48 en met de Citroën ë-C4 54 kWh ongeveer € 3,25, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 51 kWh over 410 km voor de Alfa Romeo Junior Elettrica, 48,1 kWh over 415 km voor de Citroën ë-C4 54 kWh. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.