Renault Scenic E-Tech vs Mercedes-Benz EQS SUV
Met 625 en 640 km WLTP-bereik liggen de Renault Scenic E-Tech Long Range en de Mercedes-Benz EQS SUV 450+ in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Renault Scenic E-Tech Long Range (middelgrote SUV, 2024) en de Mercedes-Benz EQS SUV 450+ (grote SUV, 2022) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Renault Scenic E-Tech Long Range | Mercedes-Benz EQS SUV 450+ |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 87 kWh | 108,4 kWh |
| WLTP-bereik | 625 km | 640 km |
| Verbruik (berekend) | 13,9 kWh/100 km | 16,9 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 22 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 150 kW | 200 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 39 min | ± 37 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 167 km | ± 183 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,90 | € 4,74 |
| Aandrijving | FWD | RWD |
| V2L | nee | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Mercedes-Benz EQS SUV 450+ aan het langste eind met 640 om 625 km; dat scheelt 15 km, ruwweg 2%.
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de Mercedes-Benz EQS SUV 450+ beter met 36,7 tegen 39,3 minuten — 2,6 minuten ofwel ±7% uit elkaar. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Renault Scenic E-Tech Long Range zo'n 167 km bij en bij de Mercedes-Benz EQS SUV 450+ ongeveer 183 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Renault Scenic E-Tech Long Range: 13,9 tegenover 16,9 kWh/100 km — een verschil van 3 kWh/100 km (±18%). Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 126,74.
Aan de gewone (AC-)laadpaal laadt de Renault Scenic E-Tech Long Range met 22 kW het snelst; handig bij publieke palen zonder eigen oprit. Lees ook thuis laden.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Mercedes-Benz EQS SUV 450+ er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Renault Scenic E-Tech Long Range kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Renault Scenic E-Tech Long Range en Mercedes-Benz EQS SUV 450+.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Renault Scenic E-Tech Long Range of de Mercedes-Benz EQS SUV 450+?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Renault Scenic E-Tech Long Range indicatief ±39 minuten en bij de Mercedes-Benz EQS SUV 450+ ±37 minuten (piek 150 vs 200 kW). AC-laden gaat met maximaal 22 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Renault Scenic E-Tech Long Range haalt 625 km WLTP, de Mercedes-Benz EQS SUV 450+ 640 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Renault Scenic E-Tech Long Range ongeveer € 3,90 en met de Mercedes-Benz EQS SUV 450+ ongeveer € 4,74, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.