Porsche Macan vs Kia EV3
Met 590 en 605 km WLTP-bereik liggen de Porsche Macan Turbo en de Kia EV3 81 kWh in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
In deze datavergelijking leggen we de Porsche Macan Turbo (middelgrote SUV, 2024) naast de Kia EV3 81 kWh (compacte SUV, 2024): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Porsche Macan Turbo | Kia EV3 81 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 95 kWh | 81,4 kWh |
| WLTP-bereik | 590 km | 605 km |
| Verbruik (berekend) | 16,1 kWh/100 km | 13,5 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 270 kW | 128 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 24 min | ± 43 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 260 km | ± 147 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,51 | € 3,77 |
| Aandrijving | AWD | FWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Kia EV3 81 kWh: 605 tegenover 590 km — een verschil van 15 km (±3%).
De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de Porsche Macan Turbo beter met 23,8 tegen 43,1 minuten — 19,2 minuten ofwel ±45% uit elkaar. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Porsche Macan Turbo zo'n 260 km bij en bij de Kia EV3 81 kWh ongeveer 147 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Kia EV3 81 kWh: 13,5 tegenover 16,1 kWh/100 km — een verschil van 2,6 kWh/100 km (±16%). Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 111,18.
Alleen de Kia EV3 81 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Kia EV3 81 kWh er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Porsche Macan Turbo kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Porsche Macan Turbo en Kia EV3 81 kWh.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Porsche Macan Turbo of de Kia EV3 81 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Porsche Macan Turbo indicatief ±24 minuten en bij de Kia EV3 81 kWh ±43 minuten (piek 270 vs 128 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Porsche Macan en de Kia EV3?
Volgens de WLTP-opgave 590 km tegenover 605 km — een verschil van 15 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Porsche Macan Turbo ongeveer € 4,51 en met de Kia EV3 81 kWh ongeveer € 3,77, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 95 kWh over 590 km voor de Porsche Macan Turbo, 81,4 kWh over 605 km voor de Kia EV3 81 kWh. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.