Porsche Macan vs Hyundai Ioniq 9
De Porsche Macan Turbo en de Hyundai Ioniq 9 zitten qua bereik dicht bij elkaar (590 vs 620 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Wie twijfelt tussen de Porsche Macan Turbo (middelgrote SUV, 2024) en de Hyundai Ioniq 9 (grote SUV, 2025) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Porsche Macan Turbo | Hyundai Ioniq 9 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 95 kWh | 110,3 kWh |
| WLTP-bereik | 590 km | 620 km |
| Verbruik (berekend) | 16,1 kWh/100 km | 17,8 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 270 kW | 233 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 24 min | ± 32 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 260 km | ± 203 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,51 | € 4,98 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Hyundai Ioniq 9 aan het langste eind met 620 om 590 km; dat scheelt 30 km, ruwweg 5%.
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de Porsche Macan Turbo aan het langste eind met 23,8 om 32,1 minuten; dat scheelt 8,2 minuten, ruwweg 26%. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Porsche Macan Turbo zo'n 260 km bij en bij de Hyundai Ioniq 9 ongeveer 203 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de Porsche Macan Turbo aan het langste eind met 16,1 om 17,8 kWh/100 km; dat scheelt 1,7 kWh/100 km, ruwweg 9%. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 70,92.
Alleen de Hyundai Ioniq 9 heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Porsche Macan Turbo er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Hyundai Ioniq 9 kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Porsche Macan Turbo en Hyundai Ioniq 9.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Porsche Macan Turbo of de Hyundai Ioniq 9?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Porsche Macan Turbo indicatief ±24 minuten en bij de Hyundai Ioniq 9 ±32 minuten (piek 270 vs 233 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Porsche Macan en de Hyundai Ioniq 9?
Volgens de WLTP-opgave 590 km tegenover 620 km — een verschil van 30 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Porsche Macan Turbo ongeveer € 4,51 en met de Hyundai Ioniq 9 ongeveer € 4,98, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Porsche Macan en Hyundai Ioniq 9?
De 270- en 233-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±24 en ±32 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.