MG MG4 vs BMW iX1
De MG MG4 Comfort 64 kWh en de BMW iX1 eDrive20 zitten qua bereik dicht bij elkaar (450 vs 475 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
In deze datavergelijking leggen we de MG MG4 Comfort 64 kWh (hatchback, 2022) naast de BMW iX1 eDrive20 (compacte SUV, 2024): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | MG MG4 Comfort 64 kWh | BMW iX1 eDrive20 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 61,7 kWh | 65 kWh |
| WLTP-bereik | 450 km | 475 km |
| Verbruik (berekend) | 13,7 kWh/100 km | 13,7 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 135 kW | 130 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 31 min | ± 34 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 153 km | ± 147 km |
| Thuisladen per 100 km | € 3,84 | € 3,83 |
| Aandrijving | RWD | FWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de BMW iX1 eDrive20 aan het langste eind met 475 om 450 km; dat scheelt 25 km, ruwweg 6%.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de MG MG4 Comfort 64 kWh voor: 31 versus 33,9 minuten, oftewel 2,9 minuten (zo'n 9%) verschil. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de MG MG4 Comfort 64 kWh zo'n 153 km bij en bij de BMW iX1 eDrive20 ongeveer 147 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de BMW iX1 eDrive20: 13,7 tegenover 13,7 kWh/100 km — een verschil van 0 kWh/100 km (±0%). Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 1,13.
Alleen de MG MG4 Comfort 64 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de BMW iX1 eDrive20 als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de MG MG4 Comfort 64 kWh niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: MG MG4 Comfort 64 kWh en BMW iX1 eDrive20.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de MG MG4 Comfort 64 kWh of de BMW iX1 eDrive20?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de MG MG4 Comfort 64 kWh indicatief ±31 minuten en bij de BMW iX1 eDrive20 ±34 minuten (piek 135 vs 130 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de MG MG4 en de BMW iX1?
Volgens de WLTP-opgave 450 km tegenover 475 km — een verschil van 25 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de MG MG4 Comfort 64 kWh ongeveer € 3,84 en met de BMW iX1 eDrive20 ongeveer € 3,83, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 61,7 kWh over 450 km voor de MG MG4 Comfort 64 kWh, 65 kWh over 475 km voor de BMW iX1 eDrive20. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.