Kia EV9 vs Volkswagen ID.4
Kia EV9 AWD of Volkswagen ID.4 GTX: op papier 505 en 516 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Kia EV9 AWD (grote SUV, 2023) en de Volkswagen ID.4 GTX (middelgrote SUV, 2023) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Kia EV9 AWD | Volkswagen ID.4 GTX |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 99,8 kWh | 77 kWh |
| WLTP-bereik | 505 km | 516 km |
| Verbruik (berekend) | 19,8 kWh/100 km | 14,9 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 210 kW | 175 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 32 min | ± 30 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 165 km | ± 182 km |
| Thuisladen per 100 km | € 5,53 | € 4,18 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de Volkswagen ID.4 GTX: 516 tegenover 505 km — een verschil van 11 km (±2%).
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de Volkswagen ID.4 GTX voor: 29,8 versus 32,2 minuten, oftewel 2,4 minuten (zo'n 7%) verschil. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Kia EV9 AWD zo'n 165 km bij en bij de Volkswagen ID.4 GTX ongeveer 182 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de Volkswagen ID.4 GTX voor: 14,9 versus 19,8 kWh/100 km, oftewel 4,8 kWh/100 km (zo'n 24%) verschil. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 203,28.
Alleen de Kia EV9 AWD heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Volkswagen ID.4 GTX er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Kia EV9 AWD kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Kia EV9 AWD en Volkswagen ID.4 GTX.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Kia EV9 AWD of de Volkswagen ID.4 GTX?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Kia EV9 AWD indicatief ±32 minuten en bij de Volkswagen ID.4 GTX ±30 minuten (piek 210 vs 175 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Kia EV9 en de Volkswagen ID.4?
Volgens de WLTP-opgave 505 km tegenover 516 km — een verschil van 11 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Kia EV9 AWD ongeveer € 5,53 en met de Volkswagen ID.4 GTX ongeveer € 4,18, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Kia EV9 en Volkswagen ID.4?
De 210- en 175-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±32 en ±30 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.