Kia EV9 vs BMW i5
Kia EV9 AWD of BMW i5 M60 xDrive: op papier 505 en 516 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Kia EV9 AWD (grote SUV, 2023) en de BMW i5 M60 xDrive (sedan, 2023) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Kia EV9 AWD | BMW i5 M60 xDrive |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 99,8 kWh | 81 kWh |
| WLTP-bereik | 505 km | 516 km |
| Verbruik (berekend) | 19,8 kWh/100 km | 15,7 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 210 kW | 205 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 32 min | ± 27 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 165 km | ± 202 km |
| Thuisladen per 100 km | € 5,53 | € 4,40 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de BMW i5 M60 xDrive voor: 516 versus 505 km, oftewel 11 km (zo'n 2%) verschil.
Bij de 10-80%-snellaadtijd ligt de BMW i5 M60 xDrive voor: 26,8 versus 32,2 minuten, oftewel 5,4 minuten (zo'n 17%) verschil. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±165 km (bij de Kia EV9 AWD) tegenover ±202 km (bij de BMW i5 M60 xDrive) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Bij het berekende verbruik ligt de BMW i5 M60 xDrive voor: 15,7 versus 19,8 kWh/100 km, oftewel 4,1 kWh/100 km (zo'n 21%) verschil. Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 170,72.
Alleen de Kia EV9 AWD heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de BMW i5 M60 xDrive er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Kia EV9 AWD kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Kia EV9 AWD en BMW i5 M60 xDrive.
Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Kia EV9 AWD of de BMW i5 M60 xDrive?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Kia EV9 AWD indicatief ±32 minuten en bij de BMW i5 M60 xDrive ±27 minuten (piek 210 vs 205 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de Kia EV9 AWD haalt 505 km WLTP, de BMW i5 M60 xDrive 516 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Kia EV9 AWD ongeveer € 5,53 en met de BMW i5 M60 xDrive ongeveer € 4,40, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.