Kia EV9 vs BMW i4
Met 505 en 521 km WLTP-bereik liggen de Kia EV9 AWD en de BMW i4 M50 in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Kia EV9 AWD (grote SUV, 2023) en de BMW i4 M50 (sedan, 2022) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | Kia EV9 AWD | BMW i4 M50 |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 99,8 kWh | 81 kWh |
| WLTP-bereik | 505 km | 521 km |
| Verbruik (berekend) | 19,8 kWh/100 km | 15,5 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 210 kW | 205 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 32 min | ± 27 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 165 km | ± 204 km |
| Thuisladen per 100 km | € 5,53 | € 4,35 |
| Aandrijving | AWD | AWD |
| V2L | ja | nee |
Wat zeggen die verschillen?
Op WLTP-bereik wint de BMW i4 M50: 521 tegenover 505 km — een verschil van 16 km (±3%).
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de BMW i4 M50: 26,8 tegenover 32,2 minuten — een verschil van 5,4 minuten (±17%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Kia EV9 AWD zo'n 165 km bij en bij de BMW i4 M50 ongeveer 204 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Kijk je naar het berekende verbruik, dan trekt de BMW i4 M50 aan het langste eind met 15,5 om 19,8 kWh/100 km; dat scheelt 4,2 kWh/100 km, ruwweg 21%. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 177,04 verschil.
Alleen de Kia EV9 AWD heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de BMW i4 M50 als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de Kia EV9 AWD niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: Kia EV9 AWD en BMW i4 M50.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de Kia EV9 AWD of de BMW i4 M50?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de Kia EV9 AWD indicatief ±32 minuten en bij de BMW i4 M50 ±27 minuten (piek 210 vs 205 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de Kia EV9 en de BMW i4?
Volgens de WLTP-opgave 505 km tegenover 521 km — een verschil van 16 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Kia EV9 AWD ongeveer € 5,53 en met de BMW i4 M50 ongeveer € 4,35, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Zijn deze cijfers exact?
Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.