EV-database

Cupra Tavascan vs BMW i4

De Cupra Tavascan Endurance en de BMW i4 eDrive40 zitten qua bereik dicht bij elkaar (568 vs 590 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.

Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de Cupra Tavascan Endurance (middelgrote SUV, 2024) en de BMW i4 eDrive40 (sedan, 2022) puur op data.

De cijfers naast elkaar

Fabrieksopgaven plus berekende waarden (indicatief, 2026)
KenmerkCupra Tavascan EnduranceBMW i4 eDrive40
Bruikbare accu77 kWh81 kWh
WLTP-bereik568 km590 km
Verbruik (berekend)13,6 kWh/100 km13,7 kWh/100 km
AC-laden (max)11 kW11 kW
DC-snelladen (piek)135 kW205 kW
10-80% snelladen (indicatief)± 39 min± 27 min
Bijgeladen bereik per 15 min± 154 km± 231 km
Thuisladen per 100 km€ 3,80€ 3,84
AandrijvingRWDRWD
V2Lneenee

Wat zeggen die verschillen?

Bij WLTP-bereik ligt de BMW i4 eDrive40 voor: 590 versus 568 km, oftewel 22 km (zo'n 4%) verschil.

Op de 10-80%-snellaadtijd wint de BMW i4 eDrive40: 26,8 tegenover 38,6 minuten — een verschil van 11,9 minuten (±31%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de Cupra Tavascan Endurance zo'n 154 km bij en bij de BMW i4 eDrive40 ongeveer 231 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.

Bij het berekende verbruik ligt de Cupra Tavascan Endurance voor: 13,6 versus 13,7 kWh/100 km, oftewel 0,2 kWh/100 km (zo'n 1%) verschil. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 7,24 verschil.

Conclusie

Puur op deze laaddata staat de BMW i4 eDrive40 er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De Cupra Tavascan Endurance kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: Cupra Tavascan Endurance en BMW i4 eDrive40.

Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.

Bronnen

  1. Rijksoverheid — Elektrisch rijden
  2. RVO — Elektrisch rijden
  3. ANWB — Elektrisch rijden

StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.

Veelgestelde vragen

Welke laadt sneller: de Cupra Tavascan Endurance of de BMW i4 eDrive40?

Aan de snellader duurt 10-80% bij de Cupra Tavascan Endurance indicatief ±39 minuten en bij de BMW i4 eDrive40 ±27 minuten (piek 135 vs 205 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.

Welke komt verder op een volle accu?

Op papier: de Cupra Tavascan Endurance haalt 568 km WLTP, de BMW i4 eDrive40 590 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.

Welke is goedkoper per 100 km?

Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de Cupra Tavascan Endurance ongeveer € 3,80 en met de BMW i4 eDrive40 ongeveer € 3,84, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.

Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van Cupra Tavascan en BMW i4?

De 135- en 205-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±39 en ±27 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.