EV-database

BMW iX1 vs VinFast VF 8

BMW iX1 xDrive30 of VinFast VF 8 Extended Range: op papier 440 en 447 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.

Wie twijfelt tussen de BMW iX1 xDrive30 (compacte SUV, 2023) en de VinFast VF 8 Extended Range (middelgrote SUV, 2023) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.

De cijfers naast elkaar

Fabrieksopgaven plus berekende waarden (indicatief, 2026)
KenmerkBMW iX1 xDrive30VinFast VF 8 Extended Range
Bruikbare accu65 kWh87,7 kWh
WLTP-bereik440 km447 km
Verbruik (berekend)14,8 kWh/100 km19,6 kWh/100 km
AC-laden (max)11 kW11 kW
DC-snelladen (piek)130 kW135 kW
10-80% snelladen (indicatief)± 34 min± 44 min
Bijgeladen bereik per 15 min± 136 km± 107 km
Thuisladen per 100 km€ 4,14€ 5,49
AandrijvingAWDAWD
V2Lneenee

Wat zeggen die verschillen?

Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de VinFast VF 8 Extended Range aan het langste eind met 447 om 440 km; dat scheelt 7 km, ruwweg 2%.

Op de 10-80%-snellaadtijd wint de BMW iX1 xDrive30: 33,9 tegenover 44 minuten — een verschil van 10,1 minuten (±23%). In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de BMW iX1 xDrive30 zo'n 136 km bij en bij de VinFast VF 8 Extended Range ongeveer 107 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.

Op het berekende verbruik wint de BMW iX1 xDrive30: 14,8 tegenover 19,6 kWh/100 km — een verschil van 4,8 kWh/100 km (±25%). Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 203,57.

Conclusie

Puur op deze laaddata staat de BMW iX1 xDrive30 er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De VinFast VF 8 Extended Range kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: BMW iX1 xDrive30 en VinFast VF 8 Extended Range.

Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.

Bronnen

  1. Rijksoverheid — Elektrisch rijden
  2. RVO — Elektrisch rijden
  3. ANWB — Elektrisch rijden

StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.

Veelgestelde vragen

Welke laadt sneller: de BMW iX1 xDrive30 of de VinFast VF 8 Extended Range?

Aan de snellader duurt 10-80% bij de BMW iX1 xDrive30 indicatief ±34 minuten en bij de VinFast VF 8 Extended Range ±44 minuten (piek 130 vs 135 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.

Hoeveel bereik scheelt het tussen de BMW iX1 en de VinFast VF 8?

Volgens de WLTP-opgave 440 km tegenover 447 km — een verschil van 7 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.

Welke is goedkoper per 100 km?

Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BMW iX1 xDrive30 ongeveer € 4,14 en met de VinFast VF 8 Extended Range ongeveer € 5,49, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.

Zijn deze cijfers exact?

Nee: accu en piekvermogen zijn fabrieksopgaven; laadtijden, verbruik en kosten zijn berekende, indicatieve waarden. Temperatuur, laadcurve en rijstijl zorgen in de praktijk voor afwijkingen.