BMW iX1 vs MG MG4
De BMW iX1 xDrive30 en de MG MG4 Comfort 64 kWh zitten qua bereik dicht bij elkaar (440 vs 450 km WLTP). Wij zetten accu, laadsnelheid en kosten naast elkaar — met berekende, indicatieve waarden.
Twee elektrische auto's met een vergelijkbaar papieren bereik kunnen in de praktijk flink verschillen: in laadsnelheid, verbruik en dus in kosten per kilometer. Daarom vergelijken we de BMW iX1 xDrive30 (compacte SUV, 2023) en de MG MG4 Comfort 64 kWh (hatchback, 2022) puur op data.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | BMW iX1 xDrive30 | MG MG4 Comfort 64 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 65 kWh | 61,7 kWh |
| WLTP-bereik | 440 km | 450 km |
| Verbruik (berekend) | 14,8 kWh/100 km | 13,7 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 130 kW | 135 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 34 min | ± 31 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 136 km | ± 153 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,14 | € 3,84 |
| Aandrijving | AWD | RWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Bij WLTP-bereik ligt de MG MG4 Comfort 64 kWh voor: 450 versus 440 km, oftewel 10 km (zo'n 2%) verschil.
Kijk je naar de 10-80%-snellaadtijd, dan trekt de MG MG4 Comfort 64 kWh aan het langste eind met 31 om 33,9 minuten; dat scheelt 2,9 minuten, ruwweg 9%. In een kwartier aan de snellader krijg je er bij de BMW iX1 xDrive30 zo'n 136 km bij en bij de MG MG4 Comfort 64 kWh ongeveer 153 km; hoe dat werkt lees je in de snellaadgids.
Het berekende verbruik: hier scoort de MG MG4 Comfort 64 kWh beter met 13,7 tegen 14,8 kWh/100 km — 1,1 kWh/100 km ofwel ±7% uit elkaar. Omgerekend naar 15.000 km per jaar aan de eigen laadpaal is dat een verschil van circa € 44,59.
Alleen de MG MG4 Comfort 64 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de MG MG4 Comfort 64 kWh als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de BMW iX1 xDrive30 niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: BMW iX1 xDrive30 en MG MG4 Comfort 64 kWh.
Andere combinaties bekijken kan via de EV-database; reken je eigen laadkosten na met laadkosten berekenen of lees over bereik in de winter.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de BMW iX1 xDrive30 of de MG MG4 Comfort 64 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de BMW iX1 xDrive30 indicatief ±34 minuten en bij de MG MG4 Comfort 64 kWh ±31 minuten (piek 130 vs 135 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Hoeveel bereik scheelt het tussen de BMW iX1 en de MG MG4?
Volgens de WLTP-opgave 440 km tegenover 450 km — een verschil van 10 km. Bij kou en snelwegtempo krimpt het bereik van beide auto's ongeveer evenredig.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BMW iX1 xDrive30 ongeveer € 4,14 en met de MG MG4 Comfort 64 kWh ongeveer € 3,84, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Waar komen de verbruikscijfers vandaan?
Uit de verhouding tussen bruikbare accu en WLTP-bereik: 65 kWh over 440 km voor de BMW iX1 xDrive30, 61,7 kWh over 450 km voor de MG MG4 Comfort 64 kWh. Het zijn dus berekende, geen gemeten waarden.