BMW i5 vs Kia EV5
Met 516 en 530 km WLTP-bereik liggen de BMW i5 M60 xDrive en de Kia EV5 81 kWh in dezelfde klasse; wat ze onderscheidt zit in laadsnelheid, verbruik en kosten. Die cijfers staan hier op een rij.
Wie twijfelt tussen de BMW i5 M60 xDrive (sedan, 2023) en de Kia EV5 81 kWh (middelgrote SUV, 2025) kijkt vaak eerst naar het bereik — maar laadsnelheid en verbruik bepalen onderweg minstens zo veel. Hieronder alle cijfers naast elkaar.
De cijfers naast elkaar
| Kenmerk | BMW i5 M60 xDrive | Kia EV5 81 kWh |
|---|---|---|
| Bruikbare accu | 81 kWh | 81 kWh |
| WLTP-bereik | 516 km | 530 km |
| Verbruik (berekend) | 15,7 kWh/100 km | 15,3 kWh/100 km |
| AC-laden (max) | 11 kW | 11 kW |
| DC-snelladen (piek) | 205 kW | 150 kW |
| 10-80% snelladen (indicatief) | ± 27 min | ± 37 min |
| Bijgeladen bereik per 15 min | ± 202 km | ± 152 km |
| Thuisladen per 100 km | € 4,40 | € 4,28 |
| Aandrijving | AWD | FWD |
| V2L | nee | ja |
Wat zeggen die verschillen?
Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Kia EV5 81 kWh aan het langste eind met 530 om 516 km; dat scheelt 14 km, ruwweg 3%.
Op de 10-80%-snellaadtijd wint de BMW i5 M60 xDrive: 26,8 tegenover 36,6 minuten — een verschil van 9,8 minuten (±27%). Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±202 km (bij de BMW i5 M60 xDrive) tegenover ±152 km (bij de Kia EV5 81 kWh) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.
Op het berekende verbruik wint de Kia EV5 81 kWh: 15,3 tegenover 15,7 kWh/100 km — een verschil van 0,4 kWh/100 km (±3%). Over 15.000 km per jaar scheelt dat bij thuisladen zo'n € 17,42.
Alleen de Kia EV5 81 kWh heeft vehicle-to-load: die kan zelf 230V-apparaten van stroom voorzien.
Conclusie
Puur op deze laaddata staat de Kia EV5 81 kWh er het best voor: hij scoort op de meeste van de drie kernpunten (bereik, snellaadtijd, verbruik). De BMW i5 M60 xDrive kan alsnog de betere keus zijn — prijs, ruimte en uitrusting wegen in de praktijk minstens zo zwaar. Bekijk de volledige laadgidsen: BMW i5 M60 xDrive en Kia EV5 81 kWh.
Meer vergelijken? Alle modellen staan in de EV-database; wat laden werkelijk kost lees je bij laadkosten berekenen.
Bronnen
StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.
Veelgestelde vragen
Welke laadt sneller: de BMW i5 M60 xDrive of de Kia EV5 81 kWh?
Aan de snellader duurt 10-80% bij de BMW i5 M60 xDrive indicatief ±27 minuten en bij de Kia EV5 81 kWh ±37 minuten (piek 205 vs 150 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.
Welke komt verder op een volle accu?
Op papier: de BMW i5 M60 xDrive haalt 516 km WLTP, de Kia EV5 81 kWh 530 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.
Welke is goedkoper per 100 km?
Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BMW i5 M60 xDrive ongeveer € 4,40 en met de Kia EV5 81 kWh ongeveer € 4,28, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.
Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van BMW i5 en Kia EV5?
De 205- en 150-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±27 en ±37 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.