EV-database

BMW i4 vs Tesla Model 3

BMW i4 M50 of Tesla Model 3 Performance: op papier 521 en 528 km WLTP, dus echte concurrenten. Hieronder de accu, laadtijden en kosten per 100 km naast elkaar, met berekende waarden.

In deze datavergelijking leggen we de BMW i4 M50 (sedan, 2022) naast de Tesla Model 3 Performance (sedan, 2024): accu, laadtijden, praktijkbereik en wat 100 km rijden kost. Alle afgeleide waarden zijn berekend en indicatief.

De cijfers naast elkaar

Fabrieksopgaven plus berekende waarden (indicatief, 2026)
KenmerkBMW i4 M50Tesla Model 3 Performance
Bruikbare accu81 kWh75 kWh
WLTP-bereik521 km528 km
Verbruik (berekend)15,5 kWh/100 km14,2 kWh/100 km
AC-laden (max)11 kW11 kW
DC-snelladen (piek)205 kW250 kW
10-80% snelladen (indicatief)± 27 min± 20 min
Bijgeladen bereik per 15 min± 204 km± 273 km
Thuisladen per 100 km€ 4,35€ 3,98
AandrijvingAWDAWD
V2Lneenee

Wat zeggen die verschillen?

Kijk je naar WLTP-bereik, dan trekt de Tesla Model 3 Performance aan het langste eind met 528 om 521 km; dat scheelt 7 km, ruwweg 1%.

De 10-80%-snellaadtijd: hier scoort de Tesla Model 3 Performance beter met 20,3 tegen 26,8 minuten — 6,4 minuten ofwel ±24% uit elkaar. Aan de snellader vertaalt zich dat naar ±204 km (bij de BMW i4 M50) tegenover ±273 km (bij de Tesla Model 3 Performance) bijgeladen bereik per kwartier — zie ook onze snellaadgids.

Bij het berekende verbruik ligt de Tesla Model 3 Performance voor: 14,2 versus 15,5 kWh/100 km, oftewel 1,3 kWh/100 km (zo'n 9%) verschil. Wie jaarlijks 15.000 km thuis laadt, merkt dat in de portemonnee: ongeveer € 56,38 verschil.

Conclusie

Tel je bereik, snellaadtijd en verbruik bij elkaar op, dan komt de Tesla Model 3 Performance als winnaar uit deze vergelijking. Dat maakt de BMW i4 M50 niet automatisch de mindere auto: aanschafprijs, binnenruimte en uitrusting staan buiten deze laaddata. De laadgidsen per model: BMW i4 M50 en Tesla Model 3 Performance.

Wil je weten hoe lang thuisladen bij deze auto's duurt, kijk dan bij laadtijd berekenen; het volledige overzicht van modellen staat in de EV-database.

Bronnen

  1. RVO — Elektrisch rijden
  2. Milieu Centraal — Elektrische auto
  3. Rijksoverheid — Elektrisch rijden

StekkerNieuws is onafhankelijk en niet verbonden aan de genoemde organisaties. Regels en tarieven veranderen — controleer bij twijfel de officiële bron.

Veelgestelde vragen

Welke laadt sneller: de BMW i4 M50 of de Tesla Model 3 Performance?

Aan de snellader duurt 10-80% bij de BMW i4 M50 indicatief ±27 minuten en bij de Tesla Model 3 Performance ±20 minuten (piek 205 vs 250 kW). AC-laden gaat met maximaal 11 respectievelijk 11 kW.

Welke komt verder op een volle accu?

Op papier: de BMW i4 M50 haalt 521 km WLTP, de Tesla Model 3 Performance 528 km. In de winter op de snelweg blijft daar bij beide grofweg 60-70% van over.

Welke is goedkoper per 100 km?

Bij thuisladen (€ 0,28/kWh, indicatief 2026) kost 100 km met de BMW i4 M50 ongeveer € 4,35 en met de Tesla Model 3 Performance ongeveer € 3,98, op basis van het uit WLTP berekende verbruik.

Hoe betrouwbaar zijn de laadtijden van BMW i4 en Tesla Model 3?

De 205- en 250-piekvermogens zijn fabrieksopgaven; de 10-80%-tijden (±27 en ±20 minuten) rekenen wij daaruit met een gemiddelde laadcurve. Een koude accu of een drukke lader maakt het in de praktijk trager.